top of page

Türkiye Uygulayıcı Eğitimi

What ever we "let go" comes back unless we do the necessary work to dissolve it. 
- Christopher Wallis -

15 - 20 haziran, 2024 @ Ulus ODTÜ Park - Istanbul, Türkiye • Facebook

6 günlük Somagetic Uygulayıcı Eğitimi, katılımcılara içsel bilgelikleriyle bağlantı kurma ve biyo-enerjik geri bildirim okuma yeteneklerini güçlendirme fırsatı sunan dönüştürücü bir deneyimdir. Katılımcılar, anda bütünüyle var olma ve farkındalık egzersizleriyle, vücut frekansını algılama yeteneklerini geliştirecek ve enerjik hassasiyetlerini artıracaktır.

Özünde kalp merkezli, katılımcıların alan tutma sanatında ustalaşmalarını desteklemek için özenle seçilmiş, travma bilgisine sahip, sezgisel olarak yönlendirilen bir eğitimdir. “Şamanik Nefes Çalışması”, De-armouring “Zırhlardan Arınma” ve Ecstatic Experience “Bütünsel Bedende Haz Deneyimi” tekniklerini kullanarak başkalarını somatik, enerjik ve duygusal rahatlamanın ve özgürleşmelerinin derinliklerine güvenli bir şekilde yönlendirmenin ne demek olduğunu keşfedeceğiz.

Katılımcılar seans sırasında danışanlarını desteklemek için kullanabilecekleri beden farkındalığı egzersizleri, duygusal rahatlama araçları gibi faydalı ek pratikler de öğrenecekler.

İster halihazırda bir uygulayıcı olun ister kişisel nedenlerden dolayı bize katılmak isteyin, bu eğitim içsel genişlemeye, kolektif sağlığı desteklemeye ve bilinci yükseltmeye kendini adamış olanlar içindir. Herkes davetlidir.

Bu 6 günde şunları yapacağız…

Derin meditasyon veya şamanik bitki seramonilerinde yaşanana benzer özel deneyimler yaşama fırsatı sunan somatik ve enerjik "Şamanik Nefes Çalışması" deneyimleyecek ve bu çalışmaya alan tutmayı öğreneceğiz.

Fiziksel, duygusal ve enerji bedeninde tutulan sıkışmış enerjilerin serbest bırakılmasına yardımcı olan dışsal ve enerjik Somagetic De-armouring "Zırhlardan Arınma"ya dair her şeyi deneyimleyecek ve bu çalışmaya alan tutmayı öğreneceğiz.

“Bütünsel Bedende Haz Deneyimi” olarak da bilinen Ecstatic Experience "Ekstazik Deneyim"i deneyimleyecek ve bu çalışmaya alan tutmayı öğreneceğiz.

 

Bu deneyim için gereken teslimiyet ve izin verme düzeyine ulaşmak için başkalarını nasıl destekleyeceğimizi öğreneceğiz.

Kendini zırhsızlaştırmayı ve enerjik olarak tatmin etmeyi deneyimleyecek ve öğreneceğiz.

Vagus siniri, sempatik ve parasempatik sinir sistemleri ve bunların nasıl ilişkili olduğu hakkında temel bilgileri öğreneceğiz.

Travmanın insan vücudunu ve zihnini nasıl etkilediğini ve bunların içinden geçmeyi öğreneceğiz.

Danışanların vücut frekansını uzaktan nasıl okuyup anlayacağımızı pratik edeceğiz (online).

Enerji verme ve kanallık etme, enerjiyi alma ve kanaldan gelene açık olma arasındaki farkları araştıracağız.

Danışanların vücutlarında enerjik veya fiziksel olarak duyarsız hale gelen bölgelerindeki uyanmayı nasıl destekleyeceğimizi öğreneceğiz.

İçsel bilgeliğimize güvenmeyi pratik edeceğiz.

Herhangi bir yansıtma olmadan, kendimizi dışarıda tutarak gözlem yapmayı pratik edeceğiz.

FİYATLANDIRMA

Uluslararası ve Yüksek Gelirli Türk Vatandaşları

900 €

Düşük Gelirli Türk Vatandaşları

500 €

Kabul edilen para birimleri: 🇪🇺, 🇺🇸, 🇨🇦, 🇦🇺, 🇹🇷 Döviz kurları burada.

 

NELER DAHİL DEĞILDIR

Konaklama veya yemek.

 

TARİH

15-20 Haziran, 08:00- 18:00 her gün

Türkiye'de bize katılmak istiyorsanız lütfen bu formu doldurun:

Somagetic Practitioner Training - Application Form

Uyarı: Uygulayıcı eğitimindeki tüm katılımcıların, uygulayıcı olmanın getirdiği sorumluluğu derinlemesine anlamalarını sağlamak benim sorumluluğumdur. Her ne kadar tüm katılımcılar bir "bitirme sertifikası" alsa da, yetenekli bir uygulayıcı olmak, eğitimin ötesinde büyük bir tevazu, sabır, özveri ve pratik yapmayı gerektirir. Dileğim, tüm yeni uygulayıcıların alçakgönüllü, kalp merkezli ve adım attıkları rolün son derece farkında olarak ilerlemeleridir.

Uyarı: Bu uygulayıcı eğitimine katılmak için 20 yaşında veya daha büyük olmanız gerekir. Bu eğitim boyunca tüm katılımcılar kendi zihinsel ve fiziksel sağlıklarından sorumludur. Aşağıdaki durumlarda, eğitimden önce veya eğitim sırasında, eğitime katılımı reddetme veya sonlandırma hakkını saklı tutuyoruz: 1) rıza dışı eylemlerde bulunulması. 2) eğitim sırasında gerçekleştirilecek derin çalışma için zihinsel olarak uygun olmadığınızı hissedersek. Ben bir tıp doktoru değilim. Bu eğitim, fiziksel veya mental hastalıkları iyileştirmez ya da doktorunuz / psikiyatristiniz tarafından önerilmiş tıbbi reçetelerin veya tedavilerin yerini almaz. Eğer bir doktor ya da psikiyatriste gidiyorsanız lütfen onlara bu eğitimin sizin için uygun olup olmadığını sorun.

bottom of page